JD SERVICE

JD SERVICE s.c.
ul. Przytulna 18/54
80-176 Gdańsk
tel/fax: 058-30-30-181
e-mail: jdservice@jdservice.pl


JD SERVICE

Strona główna

Referencje

Galeria

Usługi

Kontakt

JD SERVICE

JD SERVICE


Usuwanie graffiti
JD SERVICE

Usuwanie graffiti
(czyszczenie elewacji z poczynań wandali)

   JD SERVICE świadczy usługi w zakresie:
- profesjonalnej i kompleksowej pomocy w rozwiązywaniu problemów z graffiti
- usuwanie graffiti z praktycznie wszystkich powierzchni
- zabezpieczania przeciw graffiti
- czyszczenia wysokociśnieniowe i wysokotemperaturowe, usuwanie zabrudzeń tmosferycznych, komunikacyjnych itp.
- dystrybucja środków do usuwania i zabezpieczania przed graffiti.

INFORMACJE OGÓLNE
   Problem z graffiti z którym spotykamy się na co dzień w otaczającym nas środowisku osiągną przerażającą skale na całym świecie, większośc graffiti szpeci nasze otoczenie jest wandalizmem i stanowi poważne zagrożenie dla kultury turystyki a co najgorsze dla środowiska. Wychodząc na przeciw temu problemowi pragniemy zastosowanie bardzo efektywnego systemu do usuwania graffiti jak i również do zabezpieczania przed graffiti, który doskonale sprawdza się i jest stosowany w wielu krajach, które przeciwstawiły się plagi graffiti.

USUWANIE GRAFFITI
   Proces usuwania graffiti polega na zastosowaniu odpowiedniego środka bądź kilku środków, jest to uzależnione od rodzaju powierzchni, na której znajduje się graffiti, ilości warstw graffiti itp. Używając niewłaściwych środków można zniszczyć powierzchnię i utrudnić efektywne jej wyczyszczenie. Dzięki środkom Pica Kemi usuwanie graffiti zajmuje o wiele mniej czasu, jest nieskomplikowane, a co najważniejsze, nie uszkadza pierwotnych powierzchni. Po dobraniu i zastosowaniu odpowiedniego środka do usuwania graffiti należy pozostawic czyszczoną powierzchnie na odpowiedni czas reakcji środka z graffiti po czym zmyc używając myjki wysokociśnieniowej z grzaniem wody co bardzo efektywnie przyśpiesza cały proces usuwania graffiti. Jeśli to konieczne należy powtórzyc wszystkie czynności aż do uzyskania pożądanego efektu Środki usuwające graffiti nakłada się na powierzchnie za pomocą pędzla lub wałka. Po usunięciu graffiti zalecane jest zabezpieczenie powierzchni środkiem zabezpieczającym Pica Protector 500 co zapewnia przedłużenie trwałości zabezpieczonych powierzchni i powłok jak również łatwiejsze oczyszczenie zabezpieczonej powierzchni.

ZABEZPIECZENIE I OCHRONA PRZED GRAFFITI
   Środek zabezpieczający Pica Protector 500 jest bazującym na wosku preparatem chroniącym przed graffiti w formie bezbarwnej warstwy, którą nakłada się na czyste powierzchnie. Ochrania efektywnie przed sprayami, graffiti malowanymi pędzlem Indian ink graffiti, jak również sprawdza się doskonale jako zabezpieczenie przed brudem atmosferycznym, komunikacyjnym itp. , co zapewnia przedłużenie trwałości zabezpieczonych powierzchni. Pica Protector 500 jest systemem ochronnym, który może zostać użyty na większości typów powierzchni. Zalecana temperatura powierzchni przy nakładaniu środka zabezpieczającego: + 40 ÷ + 5 °C. Pica Protector 500 zawsze powinien byc nakładany dwukrotnie, kiedy pierwsza warstwa stanie się przezroczysta od dołu do szczytu zabezpieczanej powierzchni żeby uzyskac kompletną ochrone, wtedy powierzchnia jest efektywnie chroniona. Usuwanie graffiti z zabezpieczonej powierzchni jest o wiele łatwiejsze, niż z niezabezpieczonej. Używa się do tego tylko gorącej wody pod ciśnieniem. Głównym atutem stosowania tej metody są dużo mniejsze koszty i 100% gwarancja usunięcia graffiti z powierzchni. System można stosować zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych, a także na nieorganiczne farby i lakiery.

JAK OBLICZAC POWIERZCHNIE GRAFFITI DO USUNIĘCIA
   Obliczenie powierzchni graffiti do usunięcia, polega na obliczeniu pola figury geometrycznej np. kwadrat, prostokąt, czyli pomnożeniu wysokości (a) przez szerokośc (b) otrzymamy jej pole (c).
a x b = c

INFORMACJE DODATKOWE
   Cenniki usług i środków (kontakt z biurem sprzedaży) cennik indywidualnie dostosowywany do klienta, zlecenia i zapotrzebowania.

   Realizacja zlecenia zabezpieczenia (PICA PROTECTOR 500) przed graffiti, uzależniony jest od warunków atmosferycznych (temperatura powietrza powyżej +5 °C.)Usługi: Izolacje termiczne .:. czyszczenie wentylacji

Strona główna             Referencje             Galeria             Usługi             Kontakt

© Copyright: 2010 JD SERVICE s.c. - Profesjonalne docieplanie stropodachów

projekt i wykonanie: Renear System